4ο ΕΠΑΛ | Χριστουγεννιάτικο Bazaar 2023

Οι μαθήτριες/ές της Β΄ και Γ΄ Τάξης της ειδικότητας Τεχνολογίας Τροφίμων του Τομέα Γεωπονίας, καθώς και οι μαθήτριες/ές της Α τάξης στα πλαίσια του μαθήματος «Δημιουργική Δραστηριότητα» παρασκεύασαν καλλυντικά προϊόντα (αρώματα γυναικεία – αντρικά, κρέμες χεριών), αρωματικά σαπούνια, διακοσμητικά κεριά, Λικέρ, διάφορα χριστουγεννιάτικα στολίδια, χριστουγεννιάτικα μπισκότα με διακόσμηση και γούρια.
Στο εορταστικό bazaar της Σχολικής μας Μονάδας θα βρείτε όλα τα παραπάνω προϊόντα που με μεράκι και έμπνευση δημιούργησαν οι μαθήτριες/ες μας με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών τους, Μπαστουνοπούλου Μαρίνας, Λιτσαρδοπούλου Αλεξάνδρας, Ηλία Ελένης και Σκαμπαρδώνη Ευθύμιου.
Το bazaar θα λειτουργεί στον 1ο όροφο του κεντρικού κτιρίου της Σχολής (αίθριο δίπλα στο γραφείο καθηγητών) από την Δευτέρα 18/12 έως και την Τετάρτη 20/12 και ώρες από 17:00 έως 20:00.