ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ- ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΣΤΗ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟ ΣΧΟΛΗ

Ανακοινώνονται οι οριστικοί πίνακες με τα ονόματα των αποφοίτων ΕΠΑΛ που επιλέχθηκαν να συμμετέχουν σε Τμήματα Τάξης Μαθητείας που θα λειτουργήσουν στις σχολικές μονάδες της Σιβιτανιδείου Σχολής (2017-2018) μετά την διαδικασία των ενστάσεων. Οι απόφοιτοι που επιλέχθηκαν παρακαλούνται να επικοινωνήσουν ΑΜΕΣΑ με τις σχολικές μονάδες που υπέβαλαν την αίτηση τους.

• πατήστε εδώ για να δείτε τους επιλεγέντες αποφοίτους στην ειδικότητα "Τεχνικός Ηλεκτρονικών & Υπολογιστικών Συστημάτων".
  • πατήστε εδώ για να δείτε τους επιλεγέντες αποφοίτους στην ειδικότητα "Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης, Αερισμού & Κλιματισμού".