ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023. Αναστολή λειτουργίας λόγω κακοκαιρίας.

Λόγω των δύσκολων καιρικών συνθηκών, η Σιβιτανίδειος Δημόσια Σχολή Τεχνών & Επαγγελμάτων, θα παραμείνει κλειστή τη Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023 (ΙΕΚ, ΕΠΑΛ, ΕΚ, ΚΕΔΙΒΙΜ) κατόπιν σχετικής απόφασης της Περιφέρειας Αττικής.
Τα μαθήματα των ΕΠΑΛ Σιβιτανιδείου, θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεκπαίδευσης. Οι διευθυντές των σχολείων και οι εκπαιδευτικοί, παρακαλούνται να μεριμνήσουν ώστε να αποσταλούν εντός της ημέρας στους μαθητές, οι σχετικοί σύνδεσμοι σύνδεσης καθώς και τα προγράμματα των μαθημάτων που θα πραγματοποιηθούν.
Οι προγραμματισμένες εξετάσεις της Δευτέρας 06 Φεβρουαρίου 2023 του ΙΕΚ, αναβάλλονται για την Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2023.