Η ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗ GRAPHICA 2023 (περίπτερο 430)

Το τμήμα γραφικών τεχνών του 3ου ΕΠΑΛ της ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ συμμετέχει στην GRAPHICA 2023, έκθεση που από το 1991 επικοινωνεί και προβάλει τις τεχνολογικές εξελίξεις του κλάδου των Εκτυπώσεων, της Επιγραφοποιίας, της Οπτικής Επικοινωνίας, της Χάρτινης Συσκευασίας και της Ετικέτας. Οι σημαντικότερες επιχειρήσεις εμπορίας μηχανημάτων και αναλώσιμων του κλάδου επιλέγουν την έκθεση ώστε να παρουσιάσουν τα προϊόντα και τις υπηρεσίες τους, σε χιλιάδες επαγγελματίες επισκέπτες από την Ελλάδα και γείτονες χώρες.

Η έκθεση πραγματοποιείται στο MEC Παιανίας από 17 έως 19 Φεβρουαρίου 2023. Όποιος επιθυμεί να επισκεφθεί την έκθεση μπορεί να κάνει μια προεγγραφή στο πεδίο ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ στην ιστοσελίδα της έκθεσης. Η προεγγραφή είναι χρήσιμη για να μην υπάρχει καθυστέρηση στην είσοδο. Επίσης στην ιστοσελίδα αναγράφονται οι ώρες λειτουργίας και οι τρόποι πρόσβασης. (https://www.graphicaexpo.gr/)