1o ΕΠΑΛ - ΠΡΑΞΗ: 6η Επιτροπής για την Επιλογή Τουριστικού Γραφείου για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ’ Λυκείου στα Χανιά (20-26 Φεβρουαρίου 2023)

Σήμερα, ημέρα Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 12.30 μ.μ., στο Γραφείο της Δ/ντριας του 1 ου ΕΠΑΛ της Σιβιτανιδείου Σχολής, συνήλθε μετά από πρόσκληση εμού, Αθηνάς Μποζίκη, καθ. κλ. ΠΕ 78, η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών τουριστικών γραφείων για την πενθήμερη εκδρομή μαθητών της Γ΄ Λυκείου στα Χανιά αποτελούμενη από :

1.  εμένα, Αθηνά Μποζίκη, Αναπληρώτρια Δ/ντρια, ως πρόεδρο και μέλη τους

2.  Αναστάσιο Μάλφα, Αναπληρωτής υπ/ντής, καθ. κλ. ΠΕ02

3.  Δέσποινα Μάρκου, καθ. κλ. ΠΕ 87.02

4.  Κων/νο Κουτρούλη, πρόεδρο του 15μελούς συμβουλίου.

5.  Νικόλαο Τσαγκανέλια, ταμίας του 15μελούς συμβουλίου

6. Ρένα Ντόμπρεβα, πρόεδρο του πενταμελούς συμβουλίου του τμήματος ΓΟ

και αφού έλαβε υπόψη της τις προσφορές για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στα Χανιά (20-26 Φεβρουαρίου 2023) των παρακάτω πρακτορείων:

MD Travel

Atholidays

Vlassopoulos Travel

η επιτροπή επέλεξε ομόφωνα την προσφορά του Vlassopoulos Travel , γιατί πληροί τους όρους της προκήρυξης , λόγω του καλύτερου συνδυασμού ποιότητας και τιμής και λόγω της άριστης συνεργασίας

που είχαμε σε παλαιότερες εκδρομές.

Γι΄ αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Η Αν. Διευθύντρια

Αθηνά Μποζίκη